Mum ışığında doğal dilek çubukları ve hediye kesesi
Wish Stick

Dileğini Tut.Kır. Paylaş.

Wish Stick, dileğini somutlaştırmak ve sevdiklerinle paylaşmak için tasarlanmış sembolik bir ritüel objesidir

%100 doğal
Kavak Ağacından
El yapımı ve
benzersiz
Ritüeli gör

Bir çubuktan fazlası

Ortasında doğal kırılma noktası, üzerinde dileğin sembolleri.

Her Wish Stick doğal kavak ağacından hazırlanır. Üzerine bereket, güç, bilgelik, yolculuk, hediye ve koruma anlamlarını taşıyan semboller lazerle işlenir. Kırıldığında iki parça aynı niyeti taşır.

Bereket
Güç
Bilgelik
Yolculuk
Hediye
Koruma
Wish Stick üzerindeki lazer semboller ve doğal ahşap doku

Nasıl kullanılır?

Üç adımlık küçük bir ritüel

1

Dileğini tut

İçinden geçir; kimseye söyleme.

Dileğini tut
2

Wish Stick'i kır

Kontrollü kırılma noktasından ikiye ayır.

Wish Stick'i kır
3

Bir parçasını paylaş

Dileğini ortak etmek istediğin kişiye ver veya kutunda sakla.

Bir parçasını paylaş

Wish Stick

Senin dilek ritüelin

Başlangıç

Tekli

1 adet Wish Stick

₺249

  • 1 doğal kavak çubuğu
  • Lazer işlenmiş semboller
Tekli

En çok seçilen

2'li Set

2 adet Wish Stick

₺449

  • 2 doğal kavak çubuğu
  • Paylaşım ritüeli için ideal
2'li Set

Hediye paketi

5'li Hediye Seti

5 adet Wish Stick + hediye kese

₺999

  • 5 doğal kavak çubuğu
  • Özenli doğal kese
5'li Hediye Seti

Güvenli ödeme

Kart bilgileri iyzico üzerinde alınır.

Hızlı kargo

Siparişler 1-3 iş günü içinde hazırlanır.

Hediye paketi

Doğal dokuyu koruyan özenli paketleme.

Destek

Sipariş sorularında hızlı dönüş.

Kiminle paylaştırdın?

Sizden gelenler

Sıkça sorulan sorular

Wish Stick gerçekten dilek gerçekleştirir mi?+

Wish Stick bir ritüel objesidir. Dileği görünür kılmak, niyeti somutlaştırmak ve paylaşmak için tasarlanmıştır.

Her ürün aynı mı?+

Hayır. Doğal kavak ağacından üretildiği için doku, ton ve yanık izleri her çubukta farklıdır.

Nasıl kırılıyor?+

Üründe kontrollü bir kırılma noktası bulunur. Dileğini tuttuktan sonra bu noktadan ikiye ayırabilirsin.

Kargom ne kadar sürede gelir?+

Siparişler genellikle 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Yoğun dönemlerde süre değişebilir.